Labdien!
Labsa lab. organizatorisku un savādāku mērķu sasniegšanai ir izveidojusi savu vēstkopu. Vēstkopu tehniski uztur- Yahoo .
Vēstkopas pamatlapa ir atrodama : http://groups.yahoo.com/group/labsa_lab

Visas ziņas sūtāmas un tiek saņemtas no : labsa_lab@yahoogroups.com

Lai uzsāktu vai izbeigtu saņemt e-mailus no labsa_lab vēstkopas jāizmato sekojošas adreses:
Lai pierakstītos uz vēstkopas piesūtījumiem ir jānosūta tukšs epasts uz: labsa_lab-subscribe@yahoogroups.com 
Lai izbeigtu saņemt jānosūta epasts uz sekojošu adresi: labsa_lab-unsubscribe@yahoogroups.com

Ja jums ir kādas velmes, sūdzības vai spiedīgi gribas pateikt, ko jūs domājat par šo vēstkopu, sazinities ar uzturētēju rakstot viņam:
labsa_lab-owner@yahoogroups.com

Aā...nu gandrīz vai aizmirsu! Neskatoties, ka šo grupu ir paredzēts izmantot kā klasisko vēstkopu, t.i. e-mailu apmaiņai ar grupā ietilpstošajiem (uz grupu nosūtītos e-mailus saņem visi dalībnieki!), tad plaši tiek izmatotas arī tās sauktās vēstkopas lapu iecirkņa iespējas (web feature). Proti, no vēstkopas pamatlapas var lejupieladēt un  augšupuzladēt failus ar interesantu informāciju. Atsevišķs apcirknis ir priekšs attēliem : albums! Varam plānot kopējus pasākumus, un krāt datus (calendar un database). Visi augstāk minētās iespējas ir pieejamas Yahoo portāla reģitrētajiem vēstkopas dalībniekiem. Reģistrācija ir bezmaksas, automātiska - pilnībā balstīta uz web intrefeisu. Bet ja jūs negribat aizpildīt šīs anketas, tad pamatlapā būs piejamas saites (linki), kuriem sekojot varēsiet nonāk vestkopas dalibnieku ieteiktajās vietās. Šīs saites ievietot atkal, diemžēl, var tikai Yahoo portālā reģistrējusies vēstkopas dalībnieki.
Lūdzam izmantot!


Click to subscribe to labsa_lab
Subscribe to labsa_lab
Powered by groups.yahoo.com

Ar cieņu Labsa lab.